З 08.10.2022 триває виставка «Територія Миру» («The Land of Peace» ) − Міжнародна спеціальна виставка просторового дизайну «Уявіть мир» у місті Гаосюн, другому за розміром місті у Тайвані. Символічно, що тайванські митці підтримують Україну у боротьбі за незалежність, бо Тайвань постійно перебуває в стані боротьби за демократичні цінності.

Виставка проходить просто неба, плакати надруковані на текстилі та розміщені просто на ґрунті. Представлено роботи учасників з багатьох країн світу, зокрема трієнале «4-й Блок», Україна, яка представляє роботи студентів ХДАДМ, зроблені вже в 2022/2023 навчальному році.

Міжнародна трієнале «4-й Блок» − започаткована Олегом Векленком, професором кафедри графічного дизайну ХДАДМ − понад 30 років змінює ставлення людей до навколишнього світу мовою дизайну.

З початку широкомасштабної агресії росії проти України команда «4-й Блок» однією з перших відкрила «мистецький фронт»: були проведені та наразі тривають численні українські та міжнародні творчі плакатні акції. Найактивнішу участь в таких акціях беруть випускники, викладачі та студенти ХДАДМ.

Адреса виставки:
Префектура Гаосюн, Wahei Concept Park Theme Park Suburban Exhibition, Тайвань.

Фото: @Grafisk Imagine Peace Exhibition Taiwan

Посилання:
https://www.facebook.com/103518869733622/posts/pfbid02koup1EGu7ccK2E4oiTKhm9T4j1CJxrqzgf32aECNiZB9jTsZgdevKfiXBZx2VsZ5l/