STATUS STYLE

Як навчатися екстерном в Україні?

Екстернат допомагає закінчити освіту набагато швидше, ніж передбачається системою. Люди, які не хочуть витрачати час на заняття у стінах навчального закладу, вирішують обрати екстернат. Завдяки цій формі навчання можна перескочити кілька років за рік. До того ж, ціна на навчання в екстернаті завжди значно нижча ніж при звичайній формі навчання.

Що таке екстернат

Екстернат – це така форма навчання, яка відбувається у домашніх умовах. Обов'язковими є атестації, на яких підтверджуються просування та успіхи у самостійному навчанні. Індивідуальний план навчання складається самим учнем, чи студентом, і навіть керівником. При вступі до навчального закладу також проводиться співбесіда чи здавання вступних випробувань нарівні з усіма. Учень отримує всі можливості, які є у школі чи у вузі. Він може:

Також учень проходить допускається до сесії чи атестації. Учень може скористатися допомогою-консультацією викладача – 2 години перед атестацією. Також він може брати участь у консультаціях перед тестуванням з обов'язкових предметів. Дозволяється брати участь в олімпіадах та конкурсах, а також відвідувати практичні та лабораторні заняття. Викладачі повинні періодично впізнавати у підопічного, чи йде він у ногу зі своїми однолітками, чи обганяє їх. В останньому випадку студент може здати за 2 роки за 1 сесію. Або школяр зможе пропустити цілий клас, якщо заздалегідь здасть по ньому іспити. Тому більшість населення в пам'яті збереглося, що екстерном навчаються лише генії, які обганяють програму. В інших людей екстерн асоціюється з асоціальною поведінкою підлітка. Насправді причиною вибору екстернату досить багато. Не завжди це бажання:

  1. Усамітнитися.
  2. Не спілкуватися з викладачами та однолітками.

Хоча ця основа є дуже поширеною. Екстернат необхідний тим учням, які можуть опанувати освітню програму раніше за інших. Їм не потрібно відчувати впливу ззовні, щоб вчитися і засвоювати всю корисну інформацію. Деякі батьки самі наполягають на навчанні екстерном, тому цю форму навчання і назвали «сімейною освітою». Батьки грають для учня роль наставника, вихователя та вчителя.

Не являеться офертой

Не є офертою