Шкіра губ є найтоншою та ніжнішою в порівнянні з іншими ділянками обличчя. Крім того, на ній відсутні потові та сальні залози, що піддає їх підвищеній пересушеності та виникненню тріщин. На стан шкіри губ впливає безліч факторів: дефіцит вітамінів, неправильне харчування, вплив холодного повітря, сухість клімату, сонячне випромінювання та багато інших. В осінньо-зимовий період догляд за ніжною шкірою найбільш важливий, тому що в цей час губи піддаються найбільш агресивному впливу зовнішніх факторів.
Для збереження краси та здоров’я шкіри губ необхідно забезпечити їм глибоке живлення, зволоження та захист. Впоратися з цим завданням можна за допомогою гарної косметики, розробленої спеціально для цих завдань. Сьогодні провідні світові бренди випускають величезну кількість різних доглядових засобів для губ, ознайомитися з асортиментом яких ви можете в інтернет-магазині COSMY
Особливості догляду за губами в осінньо-зимовий період
Осінь. З появою перших холодів на вулиці і запуску опалення в будинку ніжна шкіра губ починає відчувати підвищену сухість, яка може призвести до виникнення тріщин. Акцент у догляді необхідно робити на бальзами та креми для губ із зволожуючими властивостями. Також восени варто відмовити від використання матових помад, оскільки вони сильно висушують шкіру. Вибираючи собі засіб, звертайте увагу на наявність у його формулі вітамінів Е та А.
Зима. Температура повітря стає ще нижчою, а морозний вітер все сильніший. У цей час року важливо забезпечити губам глибоке живлення та зволоження з підвищеною частотою. Використовуйте бальзам кілька разів на день у всіх випадках, коли відчуваєте прояви сухості шкіри. Зима також є періодом підвищеного дефіциту вітамінів в організмі, тому слід приймати вітамінні комплекси та збалансувати свій раціон харчування.
Ефективний догляд за губами
Шкіра губ є вкрай вразливою частиною обличчя, проте догляд за нею не є складним. Для ефективного догляду необхідно дотримуватись ряду простих правил і рекомендацій, які дозволяють зберегти красу та доглянутість губ у будь-яку пору року.
Щоденний догляд за губами повинен містити такі процедури:
- Демакіяж. Зняття всієї декоративної косметики з губ є першим обов’язковим етапом догляду. Якщо не приділяти цьому належної уваги, можна зробити губи пересушеними і знебарвленими. Важливо пам’ятати, що вода та мило далеко не найкращі помічники у видаленні косметики. Для ефективного демакіяжу краще використовувати спеціально розроблені для цього засоби, нанесені на ватний диск. З цим завданням чудово справляється гідрофільна олія. Стійку матову помаду можна зняти за допомогою лосьйону чи бальзаму.
- Ексфоліація. Видалення ороговілої шкіри допоможе повернути губам гарну припухлість і надасть їм неймовірної м’якості. Для вирішення цього завдання відмінно підійде скраб для губ, який не тільки видалить частинки шкіри, але й покращить кровотік, активізує регенерацію клітин.
- Зволоження. Засоби для зволоження губ важливо використовувати перед кожним виходом на вулицю в осінньо-зимовий період. Це забезпечить вашим губам надійний захист від агресивних зовнішніх факторів та впливу низьких температур. Повторювати нанесення можна кілька разів у міру потреби.
- Живлення. Шкіра губ потребує посиленого насичення корисними речовинами для збереження її краси та гладкості. Сучасна косметологія пропонує для цього особливі відновлюючі живильні маски. Вони наносяться на ніч, щоб на ранок подарувати вам ніжну та пружну шкіру.
При виборі косметики віддавати перевагу варто засобам з безпечним та ефективним складом. Ключовими факторами є гіпоалергенність та натуральність формул. При використанні засобу він не повинен викликати ніяких неприємних відчуттів, а результат повинен бути помітний через кілька сеансів використання. Дотримання цих простих етапів регулярного догляду за шкірою губ забезпечить їх захист та красу за будь-яких умов.