Коли приходить розуміння неможливості в потрібній мірі піклуватися про родича, який потребує постійного нагляду та підтримання здоров’я, починаються пошуки розв’язання проблеми. Варто розглянути дом престарелых як можливість надати близькій людині належні умови проживання. Проте на цьому етапі багато в кого з’явиться запитання: «А чи підходить це рішення саме в моєму випадку?». Відповідь на нього ви знайдете у цій статті.
З якими проблемами зі здоров’ям постояльців розміщують у будинку для людей поважного віку?
Звернутися до пансіонату для літніх людей варто, якщо небайдужа вам людина має такі негаразди зі здоров’ям:
- Нещодавно перенесена операція чи травма.
- Деменція та старече недоумство.
- Параліч.
- Склероз.
- Інсульт.
- Інфаркт.
- Онкологічне захворювання.
- Артрит.
Коли людина не може обслуговувати себе власноруч, є лежачою чи маломобільною, а родичі не мають часу чи мешкають далеко, варто звернутися по допомогу до кваліфікованого персоналу спеціалізованого пансіонату.
В якому віці можна оселитися в будинку для літніх людей?
Для багатьох актуальним сьогодні є те, з якого віку людей приймають у будинок для людей похилого віку. Певних вікових обмежень не існує. Пансіонат для літніх людей — це ідеальне місце для пенсіонерів та довгожителів.
Та, попри назву, в такому закладі може розміститися людина будь-якого віку, наприклад, якщо має інвалідність чи потребує тривалої реабілітації після ДТП, поранення, хірургічного втручання тощо. В спеціалізованих приватних установах такого типу є все необхідне для комфортного життя, переміщення будівлею та прилеглою територією та транспортування до медичних закладів. Для розміщення в будинку для людей поважного віку потрібен паспорт та ідентифікаційний код майбутнього постояльця та відповідального за нього родича.